Bezpieczna i skuteczna laminacja brwi w domu – zestaw do trwałej laminacji Nanobrow Lamination Kit

Jaki zestaw do laminacji brwi w domu wybrać? Polecamy innowacyjny zestaw do trwałej laminacji i liftingu brwi Nanobrow Lamination Kit. To właśnie on umożliwi Ci uzyskanie pięknych, gęstych brwi bez konieczności ich stylizowania i używania kolorowych kosmetyków każdego dnia. To produkt, który jest przeznaczony dla każdego, kto chce poprawić wygląd swoich brwi i uzyskać efekt eleganckich, odpowiednio ukształtowanych włosków.

zestaw do trwałej laminacji brwi

Jak działa zestaw do laminacji brwi Nanobrow Lamination Kit?

W skład zestawu do liftingu Nanobrow wchodzą:

 • Brow glue (7 ml)
 • StepOne lifting lotion (5 ml)
 • StepTwo Fixer (5 ml)
 • Akcesoria do laminacji brwi w domu

Zestaw do laminacji brwi w domu Nanobrow Lamination Kit zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby samodzielnie przeprowadzić zabieg laminowania brwi. Ten wyjątkowy zestaw do trwałego liftingu możliwi Ci uzyskanie gęstych, eleganckich, odpowiednio ukształtowanych brwi w kilku prostych krokach.

Zestaw do laminacji i liftingu brwi Nanobrow jest łatwy w użyciu – aby go zastosować, go nie potrzebujesz specjalistycznej wiedzy ani umiejętności. To idealne rozwiązanie dla każdej osoby, która nie chce na co dzień stosować kosmetyków do makijażu brwi lub szuka alternatywy dla ich stosowania. To dobra opcja dla miłośniczek make up no make up, bo laminacja brwi stworzy pierzaste, lśniące, naturalnie wyglądające brwi.

Nanobrow Lamination Kit
– praktyczny zestaw do liftingu i laminacji brwi

Dlaczego warto wybrać zestaw do laminacji brwi Nanobrow?

Dobry zestaw do stylizacji brwi Nanobrow Lamination Kit jest produkowany przez renomowaną firmę, która dba o jakość swoich produktów. Możesz mieć pewność, że użyte składniki są bezpieczne i maksymalnie skuteczne. Zabieg laminacji brwi w domu utrzymuje się do 6 tygodni, w zależności od podatności Twoich włosków.

Zestaw do laminacji brwi Nanobrow jest atrakcyjny cenowo jak na tę jakość i wydajność. Możesz używać go wiele razy i przeprowadzić nawet 10 pojedynczych laminacji brwi. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i pieniądze, które musiałabyś poświęcić na wizytę u kosmetyczki. Możesz stać się swoją najlepszą stylistką brwi w łatwy sposób!

Zestaw do liftingu i laminacji brwi Nanobrow:

 • zapewni Ci wiele miesięcy doskonale ułożonych brwi
 • zaoszczędzisz mnóstwo czasu i pieniędzy na laminację brwi
 • zawiera preparaty i akcesoria niezbędne do laminowania
 • to pogrubione, naturalnie lśniące i wyraziste brwi
 • produkt idealny zarówno do salonów, jak i na domowy użytek

Jak zrobić laminację brwi w domu?

Z zestawem do stylizacji brwi Nanobrow Lamination Kit to proste! W opakowaniu znajdziesz dokładną instrukcję obsługi krok po kroku, więc nie martw się, że sobie nie poradzisz. Z zestawem do laminacji brwi w domu Nanobrow to zawsze się uda! Jak samodzielnie wykonać laminację brwi?

 1. Zrób dokładny demakijaż bezolejowym kosmetykiem (np. płynem micelarnym Nanobrow Micellar Makeup Remover).
 2. Nałóż niewielką ilość kleju za pomocą aplikatora i odczekaj ok. 25-50 sekund.
 3. Za pomocą pędzelka nałóż na brwi preparat liftingujący. Aplikuj go od wewnętrznej strony brwi i układaj włoski w wymarzonym kierunku.
 4. Pozostaw preparat 5-8 minut, a następnie usuń go za pomocą suchego wacika.
 5. Za pomocą pędzelka nałóż na brwi ostatni preparat. Pamiętaj, aby cały czas układać włoski w pożądanym kierunku. Pozostaw na 5-8 minut, po czym usuń zwilżonym wacikiem.
 6. Uczesz brwi szczoteczką i ciesz się zjawiskowymi brwiami przez wiele tygodni!

Laminacja brwi w domu jest prosta, przyjemna i to zdecydowanie duża oszczędność. Zabieg laminacji brwi nie tylko trwale ułoży i zdyscyplinuje Twoje włoski, lecz także zapewni im naturalny blask. To Twój zestaw do trwałej laminacji i liftingu brwi!

zestaw do laminacji brwi

Gdzie kupić zestaw do trwałej laminacji brwi Nanobrow?

Zestaw do trwałego liftingu i laminacji brwi Nanobrow Lamination Kit zamówisz na www.nanobrow.pl, na marketplace’s, w drogeriach internetowych i stacjonarnych oraz w salonach kosmetycznych. Zestaw do laminacji brwi w domu czeka, aby razem z Tobą stworzyć perfekcyjnie wyglądające brwi na każdą okazję!