Brwi jak po microbladingu – jaki pisak do brwi wybrać? Poznaj ranking TOP 3!

Brwi jak po microbladingu – jaki pisak do brwi wybrać? Poznaj ranking TOP 3

Pisak do brwi – jak używać?

Przerzedzenia, nierównomiernie rosnące włoski, niesymetryczny kształt… Czas na zmianę! Sięgnij po pisak do brwi, który zapewni Ci wyrazisty, dokładny i trwały makijaż, przypominający microblading. Makijaż brwi pisakiem to nic trudnego, wystarczy odrobina wprawy, a efekty mogą Cię zaskoczyć. Ostra końcówka pisaka tworzy kreseczki tak cienkie, że do złudzenia przypominają prawdziwe włoski. Za pomocą krótkich pociągnięć w naturalny sposób wypełnisz rzadkie, niesymetryczne brwi i dodasz im trójwymiarowości. 

Na początek uczesz brwi za pomocą szczoteczki lub grzebyka, by nadać im odpowiedni kształt. Zacznij od wypełnienia rzadkich obszarów i zdefiniowania łuku. Ustaw pisak prostopadle do brwi, aby jedynie jego końcówka dotykała skóry. Wykonuj szybkie i krótkie pociągnięcia zawsze w kierunku wzrostu włosków. Rozpocznij pracę od dolnej linii łuku i buduj głębię, rysując kreseczki w przerzedzonych obszarach. Możesz w łatwy sposób stopniować nasycenie koloru oraz gęstość swoich brwi w zależności od tego, jak dużo włosków dorysujesz. 

Jaki jest najlepszy pisak do brwi? Sprawdź ranking TOP 3 i poznaj wyjątkowo trwałe pisaki do brwi o wegańskich formułach. 

1.NANOBROW

Nanobrow Microbaling Pen

Kupisz na www.nanobrow.pl

Ulubieniec kosmetyczny – Nanobrow Microbaling Pen to jedyny taki pisak do brwi, który zapewnia nieskazitelny wygląd łuków brwiowych, inspirowany metodą microbladingu. Ułatwi Ci osiągnąć efekt jak po makijażu permanentnym, bez zobowiązań i kosztownych zabiegów u kosmetyczek. Nie musisz decydować się na zabieg microbladingu, aby Twoje brwi stały się gęstsze, pełniejsze i wyrazistsze – i to w kilka chwil. Wyjątkowo cienka, twarda końcówka pisaka do brwi Nanobrow jest idealna do tworzenia realistycznie wyglądających pociągnięć. Wodoodporna formuła utrzymuje się do 24 godzin i jest niemal niewyczuwalna na skórze. Nanobrow Microbaling Pen jest jednym z najdokładniejszych pisaków do brwi o ultracienkim aplikatorze. Zapewnia naturalny kolor. To doskonała alternatywa dla fanek microbladingu. Dostępny w 5 uniwersalnych odcieniach. Ma wegańską formułę, nie zawiera szkodliwych substancji, nie jest testowany na zwierzętach. Zajrzyj na www.naobrow.pl i sprawdź więcej produktów marki Nanobrow!

✓ wegańska formuła
✓ nietestowany na zwierzętach
✓ ultracienki aplikator
✓ wodoodporny
✓ bez szkodliwych substancji

Odcienie:
→ Blonde
→ Dark Blonde
→ Light Brown
→ Dark Brown
→ Espresso

URBAN DECAY

Brow Blade Ink Stain + Waterproof Eyebrow Pencil

Urban Decay Brow Blade Ink Stain + Waterproof Eyebrow Pencil to wyjątkowy pisak do brwi z podwójną końcówką, który nada Twoim brwiom efekt microbladingu bez kosztownego zabiegu. Końcówka z kremową, wodoodporną kredką do brwi modeluje, cieniuje i wypełnia rzadkie obszary dla efektu pełnych łuków. Jest skośnie ścięta dla większej precyzji i kontroli podczas aplikacji. Po jej drugiej stronie znajduje się cienki pisak do brwi, który tworzy kreseczki naśladujące prawdziwe włoski. Ten dwustronny pisak do brwi Urban Decay dostępny jest w 9 odcieniach. Ma wegańską formułę, nie zawiera parabenów, ftalanów i siarczanów oraz nie jest testowana na zwierzętach. 

✓ wegańska formuła
✓ nietestowany na zwierzętach
✓ wodoodporny
✓ bez parabenów, ftalanów i siarczanów
✓ dwustronny (kredka + pisak)

Odcienie:
→ Taupe Trap (universally flattering taupe)
→ Brown Sugar (soft medium brown)
→ Cafe Kitty (warm medium brown)
→ Natural Nana (neutral brown)
→ Brunette Betty (warm brown)
→ Gingersnap (auburn)
→ Cool Cookie
→ Dark Drapes (dark brown)
→ Blackout

ANASTASIA BEVERLY HILLS 

Micro-Stroking Detailing Brow Pen

Anastasia Beverly Hills Micro-Stroking Detailing Brow Pen to pisak do brwi o nieco grubszej końcówce, którym łatwo zbudujesz zjawiskową objętość. Twardy aplikator pozwala precyzyjnie malować brakujące włoski, zapewniając pełniejsze wykończenie łuków. Formuła nie rozmazuje się, jest wodoodporna i odporna na ścieranie. Końcówka szybko wypełnia luki, łatwo się z nią pracuje, zapewnia duży komfort pracy. Większy rozmiar aplikatora nie wpływa znacząco na dokładność narysowanych kreseczek. Dostępny w 9 odcieniach. Formuła kosmetyku jest wegańska, nietestowana na zwierzętach, nie zawiera szkodliwych substancji. 

✓ wegańska formuła
✓ nietestowany na zwierzętach
✓ wodoodporny
✓ bez parabenów, ftalanów, oleju mineralnego, substancji zapachowych, alkoholu i talku

Odcienie:
→ Blonde
→ Caramel
→ Taupe
→ Soft brown
→ Medium Brown 
→ Chocolate
→ Dark Brown
→ Granite
→ Ebony