Jak odżywić i wydłużyć swoje rzęsy na 8 tygodni? Zestaw Nanolash Lift Kit jest rozwiązaniem!

lash lift zestaw

Malowanie rzęs każdego ranka zajmuje nieskończenie wiele czasu. Nakładanie kolejnych warstw tuszu, by uzyskać pożądany efekt, może jedynie skleić włoski. Wobec tego, dlaczego nie ułatwić sobie życia z zestawem do liftingu od Nanolash? Oszczędność czasu, pieniędzy i spektakularny efekt jest gwarantowany!

Jak laminowanie rzęs w domu pomoże zaoszczędzić czas?

Każdego ranka kobiety budzą się i wykonują swój dzienny makijaż. Nałożenie podkładu, korektora, wykonanie makijażu brwi… aż przychodzi czas na rzęsy. To właśnie w tym momencie zaczynają się prawdziwe „schody”. Cienkie, słabo widoczne włoski wymagają najwięcej uwagi. Nie tylko trzeba podkręcić je zalotką, ale także nałożyć kilka warstw tuszu, by faktycznie stały się one wyraźne.

Niestety, ale czas potrzebny na wykonanie zadowalającego makijażu rzęs płynie nieubłaganie. Panie stresują się, spieszą, a rzęsy wciąż nie poddają się stylizacji. W codziennym biegu nie ma sensu dalej utrudniać sobie życia. Zestaw Nanolash Lift Kit staje się rozwiązaniem idealnym!

Jest to produkt, który umożliwia laminowanie rzęs w domu. Zabieg ten pozwala aż na 8 tygodni wydłużyć, podkręcić i pogrubić rzęsy do tego stopnia, że zalotka prawdopodobnie nie będzie więcej potrzebna. Dzięki temu każda z pań może zaoszczędzić wiele czasu na wykonywaniu codziennego makijażu. Po liftingu rzęs jednak warstwa tuszu z pewnością będzie wystarczająca.

Nanolash Lift Kit – poznaj zestaw, który odmieni Twoje spojrzenie!

Jak laminować rzęsy w domu? Odpowiedzią jest zestaw Nanolash Lift Kit. Jest to produkt premium. Przeznaczony dla profesjonalnych stylistek i dziewczyn bez żadnego doświadczenia. Dzięki niemu można odmienić swoje rzęsy w jedynie kilka minut i cieszyć się efektem utrzymującym się przez około 8 tygodni.

W opakowaniu znajdują się:

  • 3 preparaty do laminacji rzęs w domu – Lift – Step 1, Fix – Step 2, Keratin Booster Step 3;
  • klej Lift Lash Glue – o pojemności 5 mililitrów;
  • wałeczki silikonowe – 3 pary w 3 różnych rozmiarach;
  • pozostałe akcesoria w tym aplikatory.

Preparaty do wykonania samej laminacji występują w formie saszetek. W zestawie panie znajdą po 10 saszetek każdego produktu o pojemności 0,5 mililitrów. To z kolei umożliwi wykonanie aż 10 samodzielnych zabiegów. Łatwo wywnioskować, że będzie to znacznie tańsze niż wizyty w salonie kosmetycznym.

zestaw do lifting rzęs

Laminowanie rzęs w domu – proste, szybkie i wygodne z zestawem od Nanolash

Laminowanie rzęs w domu z zestawem od Nanolash jest wyjątkowo proste. Nie trzeba mieć żadnego doświadczenia, by cieszyć się niesamowitymi efektami i podkreślonymi rzęsami.

Przed rozpoczęciem samego procesu trzeba dokładnie oczyścić włoski. Nie mogą pozostać na nich resztki produktu. Następnie przy pomocy płatków oddziela się górne rzęsy od dolnych i mocuje się silikonowe wałeczki.

Następnym etapem jest aplikowanie preparatów w takiej kolejności, w jakiej są one oznaczone. Każdy z nich powinien być pozostawiony na rzęsach przez około 7-10 minut. Przed nałożeniem kolejnej warstwy, poprzedni powinna być usunięta przy pomocy aplikatora.

Na samym końcu wystarczy delikatnie odkleić wałeczki i przeczesać włoski. Już w tym momencie będzie można zauważyć wyraźny efekt liftingu rzęs. Włoski staną się:

  • wydłużone;
  • podkręcone;
  • odbudowane i nabłyszczone;
  • pogrubione;

Tak niewiele potrzeba, by cieszyć się spektakularnym efektem bez konieczności stosowania zalotki i drogich preparatów stylizujących.

Lifting rzęs z Nanolash – podsumowanie

Wykonanie liftingu rzęs z zestawem Nanolash Lift Kit to prosty i skuteczny sposób na to, by nie tracić czasu każdego ranka. Rzęsy po przeprowadzeniu zabiegu będą zachwycać nie tylko długością, ale także i swoją kondycją. Będą odżywione, a także zabezpieczone przed uszkodzeniami.

Warto samemu odkryć moc laminacji rzęs w domu, którą umożliwia profesjonalny zestaw Nanolash Lift Kit. Żadna z kobiet nie pożałuje inwestycji w wygląd swoich rzęs.