Przedłużanie rzęs w 10 minut? Poznaj rzęsy w kępkach Nanolash!

rzęsy w kępkach

Czy istnieje wizja idealnych rzęs? Oczywiście, że tak! Muszą być one grube, wyraziste i podkręcone tak, aby przyciągały one uwagę. Jednak naturalne włoski rzadko kiedy takie są. Zwykle wyróżniają się one subtelnością i delikatnością. Każda z kobiet może je jednak przedłużyć samodzielnie, dzięki kępkom DIY Lash Extensions!

Kto może samodzielnie przedłużyć rzęsy w domu?

Wiele kobiet z zazdrością patrzy na Kim Kardashian czy inne celebrytki. Ich nienagannie wystylizowane rzęsy przyciągają uwagę i dodają im uroku. Okazuje się, że taki efekt można osiągnąć samodzielnie, nawet bez wychodzenia z domu.

Gwarancją tego są kępki DIY Eyelash Extensions od marki Nanolash. Są to rzęsy bondingowe do samodzielnej aplikacji w domu, które przeznaczone są zarówno do profesjonalnego jak i domowego.

Panie dzięki sztucznym rzęsom do samodzielnej aplikacji mogą osiągnąć dokładnie takie rezultaty, jakie widzą u celebrytek na czerwonym dywanie. Co więcej, jest to możliwe jedynie w 10 minut.

Z kępek do samodzielnej aplikacji od Nanolash może skorzystać każda z kobiet. Sprawdzą się one w przypadku pań, które nie są zadowolone z efektów uzyskanych przy pomocy zwykłego tuszu, ale także w przypadku kobiet, które nie chcą decydować się na trwałe przedłużanie.

Kępki DIY Lash Extensions to także świetnie rozwiązanie dla tych z pań, które lubią eksperymentować ze swoim wyglądem. Dzięki nim każdego dnia mogą wykonać odmienną stylizację rzęs.

rzęsy w kępkach

Co potrzebne do przedłużania rzęs w domu?

Samodzielne przedłużanie rzęs w domu może wydawać się wyjątkowo skomplikowane. W rzeczywistości jest jednak odwrotnie. Tak więc co będzie potrzebne do przedłużania rzęs w domu? Otóż:

  • kępki DIY Eyelash Extensions od Nanolash – w opakowaniu znajduje się aż 36 kępek, w 3 rozmiarach: 10, 12 i 14 mm. Dodatkowo panie mają aż 8 modeli do wyboru!
  • bonder, sealer i pęseta do rzęs – te gadżety są niezbędne do wykonania aplikacji. Panie mogą zdecydować się na zestaw do przedłużania rzęs od Nanolash, w którym się one znajdują;
  • remover – służy on do usuwania aplikacji. Również znajduje się on w zestawie od Nanolash.

Aplikację gotowych kępek rzęs Nanolash można wykonać w 10 minut w zaciszu własnego domu. Tak niewiele jest potrzebne, by cieszyć się olśniewającym spojrzeniem.

rzęsy w kępkach

Czy warto zdecydować się na rzęsy bondingowe Nanolash?

Lekkie i miękkie – dokładnie takie są kępki do rzęs Nanolash, które zaliczają się do segmentu premium. Panie, które marzą o lśniących, naturalnie wyglądających rzęsach, z pewnością nie pożałują swojego wyboru.

Producent deklaruje, że cała aplikacja rzęs jest trwała i utrzyma się nawet przez 5 dni. W efekcie panie zaoszczędzą nie tylko czas, ale także i własne pieniądze. Oczywiście, jest to również świetny moment na to, by eksperymentować ze swoim wyglądem.

Dzięki kępkom DIY Eyelash Extensions panie wykonają delikatną stylizację, która będzie idealna na co dzień. Mogą się one również zdecydować na rzęsy objętościowe typu Russian Volume, które będą idealne na wielkie wyjścia.

rzęsy w kępkach

Kępki DIY Lash Extensions od Nanolash – sposób na uwodzicielskie spojrzenie w 10 minut

Kępki DIY Lash Extensions stale zyskują sobie coraz większą popularność. W sieci nie brakuje pozytywnych opinii na ich temat. Wszystko to mówi samo za siebie. Kobiety doceniają rzęsy do samodzielnej aplikacji w domu oraz wygodę, jaką one gwarantują.

Kępki od Nanolash sprawdzą się praktycznie w każdej sytuacji. W 10 minut pomogą przygotować się do wielkiego wyjścia czy profesjonalnej sesji zdjęciowej. Można z nich także skorzystać podczas codziennych okazji jak np. spacer z koleżanką.

Trwałe, estetyczne i naturalne kępki od Nanolash idealnie pokrywają się z definicją idealnych rzęs.