AMC Brow Liner Gel z Inglota – o tym, dlaczego zaczęłam podkreślać brwi

Jeszcze parę lat temu nikt nie myślał o podkreślaniu brwi i ja też długo opierałam się temu trendowi w makijażu. Jasne, zawsze regulowałam sobie brwi pęsetą, ale nigdy nie pomyślałam o tym, żeby malować po nich kolorowymi kosmetykami. Dzięki konturówce od Inglota dostrzegłam zalety tej metody i przekonałam się, że makijaż brwi może być naturalny, a nie przerysowany.

Chciałabym opowiedzieć przede wszystkim o tym, co przekonało mnie do konturówki w żelu AMC. Wtrącę tylko przedtem, że ja nie nazwałabym jej w ten sposób, bo konsystencja przypomina bardziej kremowy cień do powiek, a nie żel. Ale to w żaden sposób nie zmniejsza listy jej zalet. 🙂 Jest najlepszym produktem do podkreślania brwi i naprawdę cieszę się, że to właśnie Inglot Brow Liner Gel wpadła w moje ręce jako pierwszy produkt tego typu.

ZALETY KONTURÓWKI DO BRWI INGLOTA

  • Wybór kolorów – to zdecydowanie największa zaleta tego produktu, bo do wyboru mamy aż 12 odcieni żelowej konturówki AMC. Dla mnie idealny okazał się nr 15. Nie wybierałam go sama. Stwierdziłam, że jeśli mam już kupić produkt do brwi to oszczędzę sobie chociaż konieczności szukania dopasowanego koloru. Udałam się do stoiska marki Inglot i poprosiłam o pomoc.
  • Cena – jak na dwu gramowe opakowanie, może wydawać się trochę wygórowana. Biorąc jednak pod uwagę jakość produktu, bardzo dobrą wydajność i oczywiście cenę podobnych produktów innych marek to okazuje się, że konturówka w żelu od Inglota to opłacalna inwestycja.
  • Formuła produktu – skoro ja, amatorka bez wcześniejszego przygotowania i prób, dałam radę zrobić sobie naturalny makijaż brwi po kilku próbach, to oznacza, że AMC Brow Liner Gel naprawdę jest łatwy w aplikacji i daje idealny efekt bez większego wysiłku.
  • Pigmentacja – żelowa konturówka AMC nie ustępuje pod względem pigmentacji dużo droższym produktom do stylizacji brwi, które miałam okazję testować nieco później. Nie potrzeba dużo produktu, aby nadać naturalny kolor brwiom w miejscach ich ubytku.
  • Wydajność – nie da się ukryć, że w tak maleńkim pojemniczku kryje się niesamowicie wydajna formuła, a to wszystko dzięki temu, że wcale nie potrzeba dużo produktu, żeby uzyskać niesamowity efekt wyrazistych brwi.

WADY AMC BROW LINER GEL

  • Trwałość w kontakcie z wilgocią – to jedyna wada, którą posiada żelowa konturówka AMC od Inglota. O ile produkt jest bardzo trwały na co dzień, bo nie muszę go poprawiać, o tyle w trakcie złej pogody (np. deszczu lub upału) staje się podatny na ścieranie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *