Dobry spray termoochronny do włosów – sprawdź RANKING i poznaj zwycięzcę!

Często suszysz i modelujesz włosy na gorąco? Termo-wałki i prostownica pozwalają uzyskać piękną fryzurę, ale nie służą włosom. Przez częste modelowanie z użyciem temperatury włosy tracą wodę, czyli nawilżenie, stają się łamliwe, zmienia się ich struktura, słabną i są matowe. To właśnie gorąco jest według fryzjerów najpoważniejszym “wrogiem” włosów. Jak się przed nim chronić? Przecież nie zrezygnujemy z suszarki! Rozwiązanie jest prostsze niż myślisz: wystarczy dobry spray termoochronny do włosów. Jaki najlepiej wybrać? Podpowiadamy!

Dobry spray termoochronny do włosów – RANKING

NANOIL HEAT PROTECTANT SPRAY

NANOIL HEAT PROTECTANT SPRAY 

Strona www- www.nanoil.pl

DZIAŁANIE: spray zabezpiecza włosy przed temperaturą aż do 230 stopni C, wzmacnia i uodparnia na niszczenie, odżywia, dodaje blasku i cudownej gładkości. Ponadto spray termoochronny Nanoil ułatwia stylizację i hamuje puszenie oraz elektryzowanie włosów. Silnie upiększa. Chroni włosy przed upalnym słońcem.

EFEKTY mocne, piękne włosy, które możesz bezkarnie suszyć! Nie tracą nawilżenia, są odżywione, lekkie i pełne witalności. 

SKŁADNIKI

  • Witamina E
  • Proteiny jedwabiu 

OPINIEnajlepiej oceniany w sieci i wśród profesjonalistów, termoochronny spray Nanoil to doskonała cena w stosunku do jakości, wysoka wydajność, doskonałe działanie i lekka, przyjemna formuła, która świetnie spisuje się na każdym rodzaju włosów. Dzięki temu spray termoochronny Nanoil ma doskonałe opinie!

ALTERNA CAVIAR LEAVE-IN HEAT PROTECTION SPRAY 

DZIAŁANIE: spray chroni przed wysoką temperaturą emitowaną przez suszarkę czy lokówkę, a także przed słońcem. Przeznaczony dla suchych, zniszczonych oraz dojrzałych włosów, z oznakami starzenia np. siwych. 

EFEKTY: wyraźnie mocniejsze, elastyczniejsze włosy, które nie tracą nawilżenia, są gładkie i zdyscyplinowane. Lepiej się układają i sa odżywione dzięki witaminom.

SKŁADNIKI: witaminy A i C, B6 i B12, oraz biotyna, ekstrakt z kawioru.

OPINIE: spray termoochronny Alterna uchodzi za doskonały kosmetyk, który skutecznie działa i silnie pielęgnuje nawet bardzo dojrzałe włosy, wymagające wzmożonego odżywienia. Minusem jest jego cena, która według użytkowników bywa zbyt wygórowana.

OUAI HEAT PROTECTION SPRAY

DZIAŁANIE: idealna pielęgnacja i termoochrona włosów tłustych, grubych i ciężkich, które łatwo się przetłuszczają i nie lubią pielęgnacji źle dobranymi olejami. Spray termoochronny OUAI zawiera lekkie składniki, jest nietłusty, nie osadza się na włosach. Działa silnie, chroniąc pasma przed utratą nawilżenia, a jednocześnie nie przeciąża włosów. 

EFEKTY: lekkie, pełne objętości włosy, które są dobrze zabezpieczone przed gorącem.

SKŁADNIKI: specjalne  polimery termiczne

OPINIE: ten spray termoochronny uchodzi za jeden z najlepszych do pielęgnacji wyjątkowo ciężkich włosów, często przetłuszczających się i tracących objętość. Wiele osób dyskwalifikuje go jednak za zbyt wysoką cenę i małą wydajność (aerozol szybko się wyczerpuje). 

BUMBLE AND BUMBLE HAIRDRESSER’S INVISIBLE OIL

DZIAŁANIE: bogata, olejowa formuła sprayu termoochronnego Bumble and Bumble otula włos i sprawia, ze jest on chroniony przed utratą wody. Idealna wersja kosmetyku ochronnego dla mocno wysuszonych, zniszczonych włosów, którym ciężko przywrócić kondycję i piękny wygląd.

EFEKTY: włosy są dociążone, przestają się puszyć, znika ich sztywność. Stają się błyszczące i miłe w dotyku. 

SKŁADNIKI: ten spray termoochronny to kombinacja 6 naturalnych olejków, którymi są m.in. olej kokosowy, arganowy, z orzechów makadamia, ze słodkich migdałów, z nasion krokosza barwierskiego i z pestek winogron.

OPINIE: spray termoochronny Bumble and Bumble zbiera dość dobre opinie,głównie u osób z mocno zniszczonymi włosami. Plus za dwa formaty – wersję mini, czyli podróżną w niższej cenie, oraz standardową pojemność o dość wysokiej cenie.