Co kolor szminki mówi o charakterze kobiety?

Bywają kobiety, które nie mają w swojej kosmetyczce ani jednej szminki. Znaczna część lubi jednak mieć kolor na ustach, rzadziej lub częściej. W tej drugiej grupie jest wiele różnych kobiet, a wszystko zależy od tego, jaki kolor szminki lubią najbardziej. Co kolor ulubionej pomadki mówi o kobiecym charakterze?

CZERWONA SZMINKA

Klasyczna szminka w kolorze czerwonym to must have każdej kobiety, która wie, że stylowy i elegancki makijaż w stylu Audrey Hepburn jest niezawodny. Jeśli lubisz nosić czerwone usta to oznacza, że jesteś stała w swoich przekonaniach i wierna stylowi dawnego Hollywood. To odnosi się jednak nie tylko do mody, bo kobiety lubiące czerwone usta są również stałe w relacjach, wierne, lojalne i konsekwentne w działaniach.

BEŻOWA SZMINKA

Odcienie nude na ustach to oznaka pewności siebie. Jeśli lubisz cieliste usta, na pewno czujesz się dobrze w swojej skórze. Nie potrzebujesz intensywnego koloru na ustach żeby wyglądać i czuć się pięknie. Bardzo prawdopodobne, że jesteś też minimalistką i przede wszystkim masz świadomość, że twoje piękno nie potrzebuje dodatków, bo siła nie tkwi w makijażu.

RÓŻOWA SZMINKA

Różowe usta to wyznacznik dziewczęcości, bo podkreśla świeżość twarzy. Decydując się na jaskrawo różową szminkę pokazujesz, że nie boisz się tego, co inni powiedzą na twój temat. Usta w odcieniach różu to domena kobiet, które lubią być w centrum uwagi, wzbudzać zainteresowanie i wywoływać sensację. Zazwyczaj są one też wierne swoim przekonaniom i nie udają przed sobą oraz innymi kogoś, kim nie są.

FIOLETOWA SZMINKA

Śliwkowe odcienie na ustach można interpretować dwojako – z jednej strony jako elegancję i towarzyskość, a z drugiej jako stonowanie i chęć trzymania się na uboczu. Fioletowe usta mogą przyciągać, zapewniać komplementy i wciągać cię w wir towarzystwa. Istnieje też ryzyko, że fioletową szminką onieśmielisz i odsuniesz od siebie wiele osób, które uznają, że manifestujesz tym makijażem swoją niezależność lub wyższość.

PUDROWA SZMINKA

Pudrowy róż to wyznacznik subtelności i delikatności. Zazwyczaj spotyka się go w codziennym makijażu, bo jest stosunkowo naturalny. Jeśli twoją ulubioną szminką jest jasno różowa, to możesz być postrzegana jako osoba, która zbytnio nie przykłada się do niczego, a i tak odnosi życiowe sukcesy. Nawet nie inwestując w intensywny makijaż, stawiając na naturalny róż, wyglądasz dobrze i zyskujesz wiele.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *