Wstrząśnij, odkręć i maluj – Juicy Shaker od Lancôme

Wydaje się, że nie można wymyślić już niczego nowego w kwestii błyszczyków do ust. Wiele razy przekonujemy się jednak, że producenci kosmetyków mają nieograniczoną wyobraźnię i potrafią sprawić, że z pozoru banalny produkt zyska nową odsłonę. Tak jest w przypadku najnowszego błyszczyka do ust Juicy Shaker marki Lancôme. Co w nim jest zaskakującego?

Dwufazowy olejek do malowania ust

Brzmi nieco dziwnie, bo oleje do ust zazwyczaj wykorzystujemy w pielęgnacji i nawilżaniu wrażliwej skóry warg. Lancôme idzie nieco dalej i prezentuje Juicy Shaker – mocno napigmentowany błyszczyk do ust o dwufazowej formule. Na czym polega fenomen tego rozwiązania? W poręcznym opakowaniu (przypominającym miniaturowy shaker do drinków) zamknięto pigmenty wybranego koloru oraz pielęgnacyjne oleje. Oba składniki łączą się ze sobą dopiero, kiedy potrząśniemy błyszczykiem. Stąd hasło towarzyszące produktom z tej serii: wstrząśnij, odkręć i pokochaj.

Wstrząśnięta intensywność kolor

Znakiem rozpoznawczym błyszczyka Juicy Shaker od Lancôme jest dwufazowa formuła olejowo-pigmentowa, która jest niespotykana w produktach do makijażu ust. Juicy Shaker to innowacyjny błyszczyk do ust, który nie tylko zachwyca smakiem, zapachem i kolorem, ale także niespotykaną techniką makijażu i aplikatorem o niecodziennym kształcie. Juicy Shaker dostępny jest w perfumeriach Sephora, w siedmiu soczystych i intensywnie owocowych odcieniach. Jego gąbkowy aplikator w kształcie stożka sprawia, że intensywność koloru można dopasować do potrzeb, a usta będę miękkie, satynowe i bez uczucia lepkości.

Nowy gest makijażu ust

Lancôme śmiało wprowadza nowy gest w makijażu ust. Już nie wystarczy po prostu nabrać kolor na aplikator i pomalować usta. Od teraz kobiety będą malować się z Juicy Shaker, a to oznacza wstrząśnięcie, malowanie i piorunujący efekt. Marka określa swój produkt jako błyszczyk 3.0 – nową generację kosmetyków do makijażu ust, której historia sięga dwóch legendarnych produktów marki: pomadki Shaker zaprojektowanej przez założyciela Lancôme oraz kultowego błyszczyka Juicy Tubes zaprezentowanego na początku nowego tysiąclecia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *