Fryzura na wieczór – wyczaruj sama eleganckie uczesanie 

Sztuką jest to by fryzura – nawet ta najstaranniej ułożona – wygladała naturalnie. Jak sprawić, by wystylizowane włosy zachowały zwiewność i lekkość? Podpowiadamy jak się uczesać z klasą i zachować naturalny blask włosów. Oto eleganckie fryzury, które są łatwe do ułożenia.

1. FRYZURA NA WIECZÓR – PIĘKNE LOKI 

Marzą ci się loki jak u gwiazdy? Nic trudnego! Warunkiem są oczywiście nieco dłuższe włosy (przynajmniej do ramion). Teraz nałóż na włosy specjalną, termoaktywną piankę do włosów i nawiń swoje włosy do połowy długości na grube termoloki. Gdy wystygną, po prostu je zdejmij, a loki delikatnie przeczesz palcami, aby wyglądały naturalnie.

2. FRYZURA NA WIECZÓR – PUSZYSTE UPIĘCIE 

Idealna do włosów o średniej długości lub długich, z dość długą grzywką. Suche pasemka włosów upnij z tyłu, tworząc tzw. banan. Taki kok należy upiąć wsuwkami. Grzywkę natapiruj i wzmocnij lakierem do paznokci. Zaczesz ją palcami do tyłu. Inna opcja to podwinięcie grzywki do góry na gruby wałek lub szczotkę i natapirowanie.

3. FRYZURA NA WIECZÓR – STYLOWY KOCZEK HISZPAŃSKI

Długie do ramion włosy z równie długą grzywką z pewnością będą doskonale wyglądać w tej fryzurze. Na podsuszonych włosach po umyciu zrób z boku przedziałek. Zaczesz pasma do tyłu. Zwiąż je nad karkiem, natapiruj. Teraz po prostu skręć je w dłoniach i upnij wsuwkami tak, by stworzyły swobodny węzełek, układający się w ślimaczka.

4. FRYZURA NA WIECZÓR – ROMANTYCZNE FALE 

Te fale są luźne i doskonale pasują do każdej długości włosów – nawet krótkich, zachodzących lekko za uszy. Romantyczne fale są łatwe w stylkizacji – po prostu zrób przedziałek na środku głowy i wybieraj pasemka przy twarzy – zwilżaj je specjalnym kremem do układania fal i loków. Stylizuj na lokówce w taki sposób, by zawijały się w fale mniej więcej do wysokości oczu. Kieruj lokówkę do tyłu głowy. Gdy ułożysz już wszystkie pasma wokół buzi, po prostu roztrzep je lekko palcami, aby zyskały naturalny wygląd.

5. FRYZURA NA WIECZÓR – MALEŃKIE ŚLIMACZKI

Ta fryzura jest nieco pracochłonna, ale wygląda doskonale i nie rozwali się nawet przy najbardziej szalonym, tanecznym wieczorze! Wykonanie jest proste, potrzebna ci jedynie gumka do włosów i mnóstwo żabek, którymi będziesz upinała włosy. Możesz to również zrobić na wsuwki.

Zwiąż włosy w kucyk i oddzielaj pasma o grubości około 1 cm. Nakładaj na każde pasmo mocną piankę lub żel. Skręcaj w delikatne ślimaczki tak, by układały się wokół gumki. Mocuj wsuwką do włosów lub żabką. Zrób ślimaczki z całego kucyka tak, by razem tworzyły eleganckie upięcie, przypominające nietypowy koczek.

6. FRYZURA NA WIECZÓR – PODPIĘTY WARKOCZ

To fryzura, która dodaje młodzieńczego wdzięku. Umiesz czesać się w dobierany warkocz? Świetnie – zrób go, zaczynając z przodu głowy. Gdy już upleciesz całe włosy – zepnij je b=gumką, a kitkę skręć i umocuj wsuwkami tuż nad karkiem. Wspaniale! Całość utrwal lakierem do włosów. Gotowe! Udanej zabawy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *