Jak dbać o rzęsy; czy warto stosować odżywkę do rzęs?

Masz cienkie rzęsy, chcesz je wzmocnić i słyszałaś, że najlepiej wypróbować odżywkę do rzęs, ale wciąż masz wątpliwość, czy ona zadziała i czy nie będzie to strata czasu? Podpowiadamy, jak wybrać dobrą odżywkę do rzęs i co jeszcze można zrobić, by były mocne, piękne i długie.

Dlaczego rzęsy się niszczą?

Takie maleńkie włoski, a tyle kłopotów niekiedy przysparzają. Kobiety lubią ten efekt po pomalowaniu ich tuszem – włoski ciemnieją, linia rzęs się zagęszcza, kolor oczu staje się intensywny. Piękne rzęsy zdecydowanie dodają uroku. Często jednak nie możemy dojść z nimi do ładu: ich końce odbarwiają się od słońca, a rzęsy wypadają i stają się przerzedzone oraz krótkie.

Nie zawsze jest to wina genetyki. Często po prostu to zła pielęgnacja lub tusz do rzęs, który zawiera a dużo wysuszających syntetyków. Bywa, że rzęsy wypadają nadmiernie z powodu stresu i nieodpowiedniej diety. Ważne jest również to, czym i w jaki sposób wykonujesz demakijaż. Na szczęście nawet osłabione włoski możesz wzmocnić odżywką do rzęs. Czy już jakiejś próbowałaś?

Odżywka do rzęs – sposób na zdrowe rzęsy, które wyglądają doskonale

Wiele kobiet nie wie, na co tak naprawdę stać ich rzęsy, dopóki nie zaczną stosować odzywki – ona silnie pobudza do wzrostu, zagęszcza na całej linii i wzmacnia rzęsy. Działa tak, że włoski zaczynają dawać z siebie 100% mocy i rosną nawet niekiedy do 2 razy dłuższe, oraz kilka razy bardziej gęste! Wystarczy nabyć dobrą odżywkę do rzęs i stosować ją regularnie.

Jak działa odżywka do rzęs?

  • STYMULUJE RZĘSY DO WZROSTU
  • SPRAWIA, ŻE SA 2 x DŁUŻSZE
  • INTENSYWNIE ZAGĘSZCZA I UPIĘKSZA
  • SPRAWIA, ŻE WŁOSKI SĄ ZDROWE I MOCNE

Odżywka do rzęs – nie wahaj się mieć piękne, długie rzęsy

Czy jeszcze się wahasz? Dziś rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości. Powody, dla których kobiety nie chcą stosować odżywki, są dosyć błahe:

“Nie wierzę, że odżywka do rzęs działa tak, jak to opisują”.
Dobra odżywka do rzęs działa dokładnie tak, jak opisują to osoby, które ją stosowały. Działa dzięki skłonności małych włosków do szybszego, intensywnego wzrostu. Pobudza cebulki włosów, które są pod skórą. Dzięki temu są cały czas mocne, stymulowane do wzrostu i do 100% aktywności.

“Kiedyś stosowałam, ale nie jestem systematyczna, to nie dla mnie”.
Czy naprawdę brak systematyczności, a dokładnie 1 minuta co wieczór, raz dziennie stanie Ci na drodze do pięknych, gęstych i długich rzęs?

“Jej cena jest bardzo wysoka, nie wiem, czy to się opłaca”.
Cena odżywki do rzęs wynika z jej komponentów i aktywnych substancji, które pobudzają cebulki do wzrostu. Ponadto wcale nie musisz się decydować na najdroższą odżywkę do rzęs na rynku, Istnieją kosmetyki o umiarkowanej cenie i na każdą kieszeń, które kosztują sporo, ale jednocześnie są bardzo wydajne i wystarczają na ponad pół roku stosowania.

Jak jeszcze możesz zadbać o rzęsy?

  • Staraj się malować je dobrym tuszem do rzęs, najlepiej takim, który zawiera składniki odżywiające rzęsy. Obecnie za najlepsze, innowacyjne tusze do rzęs uznaje się te o najlepszym składzie: nie tylko malują, ale tez intensywnie pielęgnują rzęsy.
  • Zwracaj uwagę nie tylko czym ale i jak wykonujesz demakijaż. Stosuj delikatne, ale skuteczne płyny do demakijażu oczu, które zwierają składniki pielęgnujące rzęsy i skórę (np. wyciąg z chabra bławatka), a podczas demakijażu oka nie pocieraj rzęs, by nie wyrwać ich wraz z cebulką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *