Poznaj tusze do rzęs, które Cię nie zawiodą! Ranking TOP 4 produktów kosmetycznych

Tusz do rzęs od zawsze był jednym z najważniejszych kosmetyków podczas wykonywania codziennego makijażu. Nie da się ukryć, że pozwala on na zaakcentowanie rzęs, które są najpiękniejszą oprawą oczu. Jednocześnie niektóre z maskar nie spełniają efektywnie swojej roli, a dodatkowo mogą nawet niekorzystnie wpływać na kondycję włosków. Istnieje jednak kilka tuszy do rzęs, które zagwarantują oczekiwane efekty. Czas je poznać!

najlepsze tusze do rzęs

Dlaczego wybór tuszu do rzęs jest trudny?

Panie z pewnością wiedzą, że zakup tuszu do rzęs jest jednym z największych wyzwań, przed jakimi staną. Dlaczego? Otóż wynika to z mnogości produktów, a także z czystych chwytów marketingowych, które stosowane są przez producentów.

Warto podkreślić, że niektóre produkty reklamowane są przez celebrytki, a to z kolei sprawia, że od razu pojawia się o nich pozytywna opinia. Jednak przekonania te często bywają złudne. Panie nie raz już przekonały się, że nie każdy tusz sygnowany podpisem Kim Kardashian rzeczywiście jest efektywny w swoim działaniu.

Właśnie to sprawia, że wybór idealnej maskary urasta do rangi największej przeszkody. Jednak panie mogą obecnie odetchnąć z ulgą. Powstał bowiem ranking czterech produktów, które faktycznie można uznać za innowację w świecie tuszy do rzęs. Czas się z nimi zapoznać!

Ranking 4 tuszy do rzęs, które warto znać!

Ranking tuszy do rzęs, które zasługują na miano najlepszych i dobrych powstał po to, by ułatwić kobietom podjęcie odpowiedniej decyzji. Warto pamiętać, że tusz do rzęs jest kosmetykiem, który może w efektywny sposób wpłynąć na wizerunek i na postrzeganie codziennego makijażu.

Poznajmy więc maskary, w które inwestycja na pewno się opłaci!

1. Tusz do rzęs Nanolash

tusz do rzęs nanolash

Pierwsze miejsce od zawsze przypisywane jest najlepszym. W tym momencie zasługuje na nie tusz do rzęs Nanolash. Produkt ten spotkał się z wyjątkowo optymistycznym przyjęciem przez kobiety, czemu nie można się dziwić.

Tusz do rzęs Nanolash to kosmetyk, który śmiało można nazwać doskonałym. Aksamitna konsystencja i szereg olejków roślinnych delikatnie pielęgnują włoski podczas każdego makijażu. Dodatkowo warto tu podkreślić trwałość produktu. Tusz do rzęs Nanolash nie osypuje się i nie kruszy nawet po niezwykle długim dniu czy całonocnej imprezie. Nie ma on także tendencji do rozmazywania się.

Dodatkowym atutem tego produktu jest jego zróżnicowanie. Panie mogą wybrać jedną z dwóch wersji maskary:

Obie wersje wyposażone są w świetnie wyprofilowane szczoteczki, wykonane z silikonu. Za ich pomocą możliwe jest uchwycenie krótkich rzęs w kąciku oka, a także ich precyzyjne rozdzielenie i rozczesanie.

2. Lashcode Mascara

tusz do rzęs lashcode

Kolejnym, godnym uwagi produktem jest tusz do rzęs Lashcode Mascara. Jest to maskara o działaniu wydłużajaco-pogrubiającym, która pozwala na uzyskanie optymalnych efektów już od pierwszej aplikacji, co jest jej ogromną zaletą.

Lashcode Mascara to produkt trwały. Nie osypuje się on ani nie kruszy podczas noszenia. Tusz wykazuje się także dużą odpornością na wilgoć i nie rozmazuje się podczas deszczowych dni. Jeśli zaś chodzi o szczoteczkę, to jej budowa jest wykonana tak, by nie sprawić problemów podczas aplikacji kosmetyku.

3. Rimmel Lash Accelerator

Kolejnym tuszem do rzęs, który zasłużył na miejsce w rankingu jest Rimmel Lash Accelerator. Ta maskara jest dość popularnym, drogeryjnym produktem, który również całkiem dobrze się sprawdza. Jeśli chodzi o samą szczoteczkę, to jest ona dość dobrze wyprofilowana. Panie nie powinny mieć większych problemów z tym, by chwycić krótkie włoski, bez brudzenia powieki.

Niestety, dość dużym mankamentem Rimmel Lash Accelerator jest trwałość. Panie, które z tego produktu korzystały, zaznaczają, że dość szybko po nałożeniu zaczął się on osypywać i kruszyć. Tusz ten również nie radzi sobie najlepiej w kontakcie z wysokimi temperaturami i wilgocią.

4. Lancome Mascara Hypnose Doll Eyes

Lancome Mascara Hypnos Doll Eyes to tusz, który w teorii ma pozwolić na osiągnięcie efektów jak z salonu. Rzęsy mają stać się długie, grube i pięknie podkręcone. W praktyce jednak taka możliwość istnieje dopiero po nałożeniu dwóch warstw produktu. Jako że wysycha on dość szybko, panie nie powinny mieć z tym większego problemu.

Niestety, ale zarówno szczoteczka jak i trwałość produktu są tu mocno wątpliwe. Szczoteczka co prawda posiada stożkowe profilowanie, jednak jej włókna są dość szeroko rozstawione. To z kolei sprawia, że podczas nakładania produktu, może on sklejać włoski. Jeśli zaś chodzi o samą trwałość, to również są w stosunku do niej pewne zastrzeżenia. Tusz ma się kruszyć i osypywać już na kilka godzin po nałożeniu.

Każda z pań może podjąć decyzję co do wyboru najlepszego tuszu we własnym zakresie. Jednak powyżej przedstawiony ranking może okazać się wyjątkowo pomocny! Warto więc się nim zasugerować!