MAKE-UP ACADEMIE, czyli kosmetyki do makijażu Bielenda

Bielenda do marka, która od przeszło 20 lat produkuje naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała. Hitem tegorocznej wiosny mają być kosmetyki do makijażu sygnowane logiem marki. Bielenda Professional nadal pozostaje wierna swojemu przekonaniu o tym, że kompleksowa i bezpieczna dla skóry formuła to ta, która opiera się na naturalnych składnikach naturalnych. Z tego względu także linia Bielenda Make-up Academie to makijaż pielęgnacyjny dla cery.

Linia MAKE-UP ACADEMIE

Kosmetyki do makijażu w ofercie marki znanej z produktów pielęgnacyjnych to duże zaskoczenie, które zostało przyjęte bardzo pozytywnie w świecie wizażu. Wśród kosmetyków z linii Make-up Academie znajdziemy dwa produkty: fluid oraz mgiełkę do utrwalania makijażu. Mgiełka do utrwalania makijażu FIXER MIST występuje w jednej wersji, natomiast fluidy zaoferowano w trzech wersjach (fluid kryjący COVER, fluid matujący MATT, fluid nawilżający LIFT), z których każdy dostępny jest w trzech odcieniach (1-naturalny, 2-beżowy, 3-karmelowy).

Mgiełka do utrwalania makijażu FIXER

Bielenda postawiła na makijaż twarzy, który ma być trwały przez wiele godzin. Z tego powodu jednym z produktów z oferty jest mgiełka utrwalająca FIXER. Ten produkt z serii Bielenda Make-up Akademie, który otula twarz transparentnym filmem ochronnym. Mgiełka zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i wydłuża trwałość makijażu zabezpieczając go przed makijażem. Świetnie sprawdza się w sytuacjach, w których makijaż ma pozostać nienaruszony przez długi czas, zabezpieczony przed ścieraniem i rozmazywaniem.

Fluid do twarzy COVER, MATT i LIFT

Zaproponowany przez Bielendę fluid to produkt świetnie stapiający się ze skórą. Występuje w trzech odcieniach, a dzięki zawartości dopasowanych do formuły mikropigmentów bardzo dobrze dopasowuje się do odcienia cery. Seria Make-up Academie obejmuje aż trzy rodzaje fluidów, które dopasowano do najczęściej występujących typów cery.

  • Fluid kryjący COVER – przeznaczony do cery mieszanej, z niedoskonałościami i przebarwieniami; zapewnia aksamitne wygładzenie, krycie niedoskonałości i przebarwień oraz ujednolicenie kolorytu skóry; zawiera witaminę E, która dodatkowo nawilża, wygładza i odmładza cerę.
  • Fluid matujący MATT – przeznaczony do cery mieszanej i tłustej; zapewnia aksamitne wykończenie oraz ujednolicenie koloru, a przede wszystkim długotrwale matową skórę; wzbogacony o witaminę B3, która reguluje wydzielanie sebum i ogranicza błyszczenie cery.
  • Fluid nawilżający LIFT – przeznaczony do każdego rodzaju cery, która utraciła swój naturalny blask i młodzieńczy wygląd w wyniku m.in. starzenia się; łączy w sobie pigmenty kryjąco-korygujące, witaminę E, kwas hialuronowy, retinol oraz formułę SERUM+, która zapewnia pielęgnację cery dojrzałej i walkę z oznakami starzenia się.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *